Тканинна маска з екстрактом морських водоростей та алое віра

Артикул: T-0353
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    30 грн.
  • Стара ціна:
    35 грн.
Відправляємо наложеним після передоплати 100 грн.

Тканинна маска з екстрактом морських водоростей і алое віра ефективно зволожує шкіру, виводить токсини, загоює пошкодження. , прискорює метаболізм, освіжає колір шкіри, пом'якшує, омолоджує, бореться з пігментацією та набряками, наповнює морською енергією.
Водорості містять вітаміни: А,В,З, D, Е, F, K, PP; мікроелементи: Ca, Mg, K, Mn, Na, P, S, Zn, Ni, Cu, Fe, Sr, B, Br; протеїни та ліпіди (будівельні матеріали клітин); амінокислоти; альгінову кислоту та її солі (альгінати), що зв'язують токсини та шлаки.

Як використовувати: Нанести маску на попередньо очищену шкіру обличчя, уникаючи областей навколо очей і губ. Через 20-30 хвилин зняти. Виконати масаж шкіри легкими рухами до повного вбирання залишків маски.

Bisutang - косметична компанія, затверджена Державним управлінням промисловості та торгівлі Китаю. Інгредієнти косметики імпортуються з Кореї.
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
Компанія дотримується філософії бізнесу: «чесно і надійно, насамперед якість». Дуже велика компанія, що завоювала ринки Росії, Японії, В'єтнаму, Таїланду, Малайзії, стрімко просувається на американські ринки, набуваючи там все більшої популярності. Такий успіх компанії пов'язаний насамперед із використанням якісних натуральних інгредієнтів, дотриманням найвищих стандартів якості та контролю за виробництвом, а також відрізняється невисокою ціною порівняно з аналогічною продукцією відомих світових брендів.
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
У 2016 американський телеканал Travel Beauty запросив  Bisutang  для участі у їхній програмі, на американському телеканалі Travel Channel. Фахівці з догляду за шкірою, а також гості програми у прямому ефірі тестували на собі різні засоби компанії та дали їм найвищу оцінку.

 

Отзывы покупателей

Ще ніхто не залишив відгук. Ви можете бути першим!