Bisutang Тканинна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою, екстрактами гуави, ківі та алое

Артикул: T-0349
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    30 грн.
  • Стара ціна:
    35 грн.
Відправляємо наложеним після передоплати 100 грн.
Тканинна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою, екстрактами гуави, ківі та червоне попереджає появу акне. Добре очищайте шкіру обличчя.
Спосіб застосування: нанести на чисту суху шкіру на 10-15хв. Використовувати 1-3 рази на тиждень.
Дія: зволоження, очищення.

Bisutang - косметична компанія, затверджена Державним управлінням промисловості та торгівлі Китаю. Інгредієнти косметики імпортуються з Кореї.
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
Компанія дотримується філософії бізнесу: «чесно і надійно, насамперед якість». Дуже велика компанія, що завоювала ринки Росії, Японії, В'єтнаму, Таїланду, Малайзії, стрімко просувається на американські ринки, набуваючи там все більшої популярності. Такий успіх компанії пов'язаний насамперед із використанням якісних натуральних інгредієнтів, дотриманням найвищих стандартів якості та контролю за виробництвом, а також відрізняється невисокою ціною порівняно з аналогічною продукцією відомих світових брендів.
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
У 2016 американський телеканал Travel Beauty запросив  Bisutang  для участі у їхній програмі, на американському телеканалі Travel Channel. Фахівці з догляду за шкірою, а також гості програми у прямому ефірі тестували на собі різні засоби компанії та дали їм найвищу оцінку.

Отзывы покупателей

Ще ніхто не залишив відгук. Ви можете бути першим!