Bisutang Піна для вмивання з амінокислотами, трегалозою, екстрактами гамамелісу, ромашки, алоє та лимона

Артикул: T-0101
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    190 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
Відправляємо наложеним після передоплати 100 грн.

Дія: дбайливе та ефективне очищення, зволоження, проти прищів та вугрів, прибирає сухість, подразнення та запалення. Можна використовувати для зняття макіяжу. Дуже добре змиває туш.

Нанести на зволожену шкіру, масажувати 1-3 хв. При потребі повторити.  Для щоденного застосування.

Для всіх видів шкіри.

120мл

Bisutang - косметична компанія, затверджена Державним управлінням промисловості та торгівлі Китаю. Інгредієнти косметики імпортуються з Кореї. 
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
Компанія дотримується філософії бізнесу: «чесно і надійно, насамперед якість». Дуже велика компанія, що завоювала ринки Росії, Японії, В'єтнаму, Таїланду, Малайзії, стрімко просувається на американські ринки, набуваючи там все більшої популярності. Такий успіх компанії пов'язаний насамперед із використанням якісних натуральних інгредієнтів, дотриманням найвищих стандартів якості та контролю за виробництвом, а також відрізняється невисокою ціною порівняно з аналогічною продукцією відомих світових брендів.
Гасло компанії - «Цей світ потребує більшої кількості натуральних продуктів!»
У 2016 американський телеканал Travel Beauty запросив  Bisutang  для участі у їхній програмі, на американському телеканалі Travel Channel. Фахівці з догляду за шкірою, а також гості програми у прямому ефірі тестували на собі різні засоби компанії та дали їм найвищу оцінку.

Отзывы покупателей

Пенка для умывания супер классная!!! Отлично удаляет жир и очищает кожу, абсолютно не сушит кожу, также очень хорошо смывает тушь! Буду заказывать теперь только такую пенку. Спасибо большое!